Montážne príslušenstvo k zatepľovaciemu systému STYREXON

16 položiek

LepStyr - cementové lepidlo

Suchá cementová zmes na lepenie tepelnoizolačných dosiek STYRCON o podklad a na armovanie výstužnej vrstvy s sklenenou mriežkou na dosky STYRCON. Vyznačuje sa výbornou paropriepustnosťou, ktorá zachováva difúznosť dosiek STYRCON. 

Tanierové príchytky

Na ukotvenie dosiek STYRCON o podklad, dĺžka príchytky závisí od hrúbky izolácie. Priemer 10 mm, vŕtanie s príklepom pre pevný materiál (betón, plná tehla) a bez príklepu pórobetón a dutinové tvárnice. Min. kotevná hĺbka v murive je 45 mm a vŕtaný otvor min. o 2cm dlhší ako príchytka. Do otvoru sa tanierová príchytka zatlčie tak, aby tanier bol zapustený v Styrcone a rozopre sa klincom.

Penestyr - penetrácia

Penetračný náter sa aplikuje na dosky STYRCON, po ich zabrúsení. Odstraňuje prach vzniknutý brúsením a výrazne zlepšuje priľnavosť. Penestyr vytvára adhézny mostík. Riedi sa vodou 1:4 a nanáša sa štetcom, valčekom v jednej vrstve.

Sklenená mriežka

Perlinková sklenená mriežka je vyrobená z EC skla s protialkalicky upraveným povrchom. Mriežka je pevne a rovnomerne fixovaná po celej šírke. Prenáša mechanické napätia vznikajúce pri tepelnom zaťažení systému. Zabraňuje popraskaniu povrchu pri objemových zmenách. Sklenená mriežka sa aplikuje do cementového lepidla, vopred naneseného na zabrúsený a napenetrovaný podklad zo styrconových dosiek.

 

 
 

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info