YTONG služby

0 položiek

Založenie rohov muriva zdarma

Ytong zakladanie rohu stavbyVyužite možnosť bezplatnej asistencie pri založení rohov prvého radu tvárnic odborníkmi Ytongu.
Bezchybné založenie muriva je dôležitým predpokladom každej kvalitnej stavby a nevyhnutnou podmienkou pre rýchle a presné vymurovanie celej hrubej stavby. Naši Ytong majstri vám navyše priamo na stavbe predvedú správne stavebné postupy i to, aká je práca so stavebným systémom Ytong ľahká a rýchla.
Máte záujem o túto službu? Chcete, aby Ytong majstri prišli k vám na stavbu? Kontaktujte nás!

Doprava materiálu zdarma

ytong-doprava-zdarmaZaistíme dopravu stavebného materiálu Ytong z výrobného závodu priamo k vám na stavbu. Ucelené kamióny (objem materiálu 27 a viac paliet, resp. 24 t tovaru na jednom vozidle) dopravujeme zdarma, vrátane naloženia.

Odborné technické poradenstvo

ytong technicka podporaVo fáze plánovania i v priebehu samotnej stavby domu vám naši technickí poradcovia poskytnú telefonické i osobné konzultácie nielen v kancelárii, ale i priamo na vašej stavbe.
Technickí poradcovia sú držiteľmi európskeho certifikátu Energetický poradca podľa európskej smernice EPBD udeľovaného spoločnosťou DEKRA Certification.
Potrebujete zodpovedať technické otázky? Kontaktujte našich technických poradcov.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info