Tanierová príchytka 180mm

Tanierová príchytka 180mm

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Na mechanické ukotvenie Styrconových dosiek o podklad, pričom dĺžka príchytky závisí od hrúbky použitej izolácie. Spotreba: 5 ks/m², pri výške nad 10 m sa spotreba zvyšuje na 7,5 ks/m². Balenie: 100ks (príchytky a klince zvlášť).

0,19 € s DPH

0,22 € s DPH Zľava 10%

0,19 € s DPH / m2

Dostupnosť: Skladom u dodávateľa

Výrobca: Styrcon

Podklad:
Pre podklad z betónu a keramické tvárnice je určený priemer vrtáka 10mm, pre podklad z pórobetónu je to 9mm. Odporúča sa vŕtanie s príklepom pre pevné materiály ako betón a plná tehla a bez príklepu pri pórobetóne a dutinových keramických tvárnic. Minimálna kotevná hĺbka príchytky v nosnom murive je 45 mm (pôvodná omietka sa za nosné murivo nepovažuje).

Postup:
Vyvŕtaný otvor pomocou elektrickej vŕtačky cez STYRCON do nosného muriva musí byť min. o 10mm dlhší ako je dĺžka príchytky. Plastová príchytka sa do otvoru zatlčie kladivom tak, aby tanier bol zapustený v doske a rozopre sa klincom zatlačeným do otvoru v príchytke. Na jednu styrconovú dosku idú dve príchytky v tretinovej vzdialenosti, navzájom mierne posunuté (nie v jednej osi).

auto
auto

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info