Weber.pas clean Active omietka 30kg

Weber.pas clean Active omietka 30kg

Hodnotenie produktu: 4.83/5 (6x)

Vaše hodnotenie:

Silikátová omietka s fotokatalytickým efektom zaisťuje dlhodobú čistotu povrchu omietky a vysoký stupeň ochrany omietky proti rastu mikroorganizmov.

59,40 € s DPH

90 € s DPH Zľava 34%

Dostupnosť: Skladom u dodávateľa

Výrobca: WEBER

Použitie:

Omietka slúži na ochranu stavby pred poveternostnými vplyvmi. Vhodná na farebné a štrukturálne stvárnenie nových fasád alebo pri rekonštrukciách, modernizáciách a renováciách na jadrovej omietke. Je tiež určená ako konečná povrchová úprava vonkajších tepelnoizolačných kontaktných systémov. Môže byť použitá do exteriéru aj interiéru.
Omietka je vhodná na vápenno-cementové, cementové apolymér-cementové malty, omietky a základné vrstvy vonkajších tepelnoizolačných kontaktných systémov (ETICS). Používa sa v lokalitách, kde je veľké a agresívne znečistenie ovzdušia, ktoré veľmi zaťažuje fasádu. Použitím samočistiacej omietky weberpas clean Active sa výrazne predlžuje životnosť fasády a podstatne znižujú náklady na jej údržbu.

Štruktúra zrnitosti a spotreba:

ryhovaná štruktúra (VR630) veľkosť zrna 2,0 mm - 2,6 kg/m²
roztieraná štruktúra (VR930) veľkosť zrna 1,5 mm - 2,5 kg/m²
roztieraná štruktúra (VR430) veľkosť zrna 2,0 mm - 3,0 kg/m²

Pod omietky sa natiera podkladný náter weber 700 v 5 základných odtieňoch - cca 0,1 až 0,2 kg/m²

FarbySpektrum farieb podľa vzorkovnice WEBER COLOR LINE.
Farebné odtiene sa môžu líšiť na rôznych monitoroch a displejoch zariadení. Preto majú iba informatívny charakter.

Všetky odtiene končiace písmenom A sú s príplatkom 36 € s DPH/vedro.

Pri použití na vonkajšie kontaktné zatepľovacie systémy, najmä na oslnené plochy, je povolené používať iba odtiene so súčiniteľom HBW minimálne 30. Pri doobjednávaní farebných omietok weber.pas je potrebné uvádzať aj číslo šarže omietky (číslo v pravom hornom rohu na etikete vedra), v opačnom prípade môže dôjsť k drobným farebným rozdielom, ktoré nebudú akceptované ako reklamácia.

Pdf Technický list

 

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info