BRAMAC

Akcia Bramac

Zaregistrujte sa do 30. apríla 2017 na stránke www.vyhrajstrechu.sk, kúpte si za výhodnú cenu kvalitnú strechu Bramac do 30. júna 2017 a môžete získať navyše ešte Jubilejný bonus až do 1 000 eur! Oslávte tak s nami 20. výročie výroby krytiny Bramac na Slovensku!

Bonus až 500 eur môžete získať pri kúpe krytín Bramac a Braas s balíčkom strešných doplnkov Istota alebo Cool a odkvapovým systémom Stabicor. Za každý 1 m2 plochy strechy vás odmeníme bonusom 0,50 eura.
Môžete si uplatniť maximálnu plochu strechy až do 1000 m2, čo predstavuje maximálny možný bonus za krytinu až 500 eur.

Bonus až 250 eur môžete získať pri kúpe solárnych alebo fotovoltických kolektorov Bramac Solar.

Bonus až 250 eur získate pri kúpe viac ako 150 m2 nadkrokvovej izolácie Bramac Therm.

Spolu je to až 1 000 eur!

Navyše už 30. 4., 31. 5. a 30. 6. 2017 vyžrebujeme po jednom výhercovi Jubilejného bonusu Bramac, ktorému sa jeho bonus zdvojnásobí, tzn. môže získať naspäť sumu až do výšky 2 000 eur! Šancu na výhru máte v každom termíne. Zaregistrovaní zákazníci budú zaradení do losovania opakovane, takže čím skôr strechu kúpite, tým väčšiu (až 3-násobnú) pravdepodobnosť vylosovania máte.

Podmienky akcie

Ako nakúpiť krytinu Bramac?

Ak máte záujem o kúpu strechy Bramac, ponúkame Vám bezplatnú službu zostavenia ponuky – výpočtu spotreby strešných prvkov a ich ceny. Pošlite nám všetky potrebné podklady: okótovaný pôdorys strechy (príp. výkres krovu), rez strechy, pohľady, vo výkresoch musia byť označené a okótované všetky konštrukcie priamo súvisiace so strechou (strešné nadstavby, strešné okná, prestupy, komíny,..), v prípade výpočtu odkvapových systémov z výkresov musia byť jasné dĺžky odkvapových zvodov.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info