OPRAVA VÝTLKOV

1 položka

Studená asfaltová zmes je určená k jednoduchej údržbe vozoviek, chodníkov a iných dopravných plôch, umožňuje úsporné úpravy výtlkov a drobné opravy povrchov komunikácií za nepriaznivých poveternostných podmienok, ako je dážď, sneh, námraza pri teplotách do -15 °C.

- Celoročné uplatnenie nachádza zmes pri vykonávaní prác malého rozsahu, najmä na väčšie vzdialenosti – opravy po výkopoch inžinierskych sietí, výškových úprav cestných armatúr, vjazdy, záhradné chodníčky.

- Pre lepšiu spracovateľnosť zmesi pri nízkych teplotách odporúča sa ponechať zmes cca. 24 hodín pred použitím v temperovanom prostredí.

- Z opravovaného miesta je nutné odstrániť zvyšky rozpadnutého povrchu a riadne ho očistiť od mechanických nečistôt.

- PODKLAD NEPENETROVAŤ

- APLIKAČNÁ TEPLOTA do 28°C

- Zmes je potrebné rozprestrieť v hrúbke do 20 mm. Následne musí byť zmes riadne zhutnená vibračnou doskou alebo valcom.

- V prípade opráv hlbších výtlkov je nutné zmes pokladať po vrstvách max. hrúbky 20 mm s následným riadnym zhutnením každej vrstvy zvlášť.

- Neodporúča sa klásť pri vysokých teplotách vzduchu ( nad 30 °C. ).

- Po ukončení opráv môžeme na opravenom mieste ihneď spustiť premávku.

SPOTREBA cca 130 kg pri hrúbke 5 cm/m2.

Minimálna hodnota objednávky asfaltovej zmesi je 250 € s DPH. Menšie množstvá je možné odobrať osobne v Bratislave, Šuranoch, Martine, Lučenci, Humennom alebo Prešove.

 

 

 

 

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info