PEZINSKÉ TEHELNE

0 položiek

Ponúkame Vám širokú škálu vysoko kvalitných produktov značky TermoBrik pre pohodlné, zdravé a bezpečné bývanie od výrobcu PEZINSKÉ TEHELNE - PANELÁREŇ, a.s.

Murovanie systému TermoBRIK brúsená

termobrik pd 440 brusenaMurovanie systému TermoBRIK brúsená predstavuje kvalitatívne novú a veľmi efektívnu technológiu murovania tehál TermoBRIK brúsená na murovaciu maltu na tenkú maltovú škáru alebo špeciálnou PU penou (DRY SYSTEM). Pri porovnaní murovania na klasickú maltu je u systému TermoBRIK brúsená hrúbka maltovej škáry 1-3 mm. Murovanie tehál na tenkú maltovú škáru je možné vďaka úprave ložných plôch tehál brúsením. Tehly TermoBRIK brúsená majú ložné plochy dokonale rovné a navzájom rovnobežné s toleranciou výškového rozmeru ± 0,4 mm.

 

Keramické preklady

Keramický preklad je určený na preklenutie okenných a dverných otvorov. Vzávislosti od hrúbky steny je možné preklenúť otvor potrebným počtom prekladov. Ukladajú sa do lôžka z cementovej malty zásadne na celé tehly.

Keramický polomontovaný strop

Keramický polomontovaný strop je zložený z keramických nosníkov s priestorovou výstužou KNPV a keramických stropných vložiek KSV TermoBRIK. Výhodou nami ponúkaného konštrukčného riešenia je, že zostavený strop nepotrebuje žiadnu ďalšiu výstuž. Osová vzdialenosť nosníkov je 450 a 600 mm, ich dĺžka je 1 500 - 6 500 mm a 6 750 - 8 000 mm (odstupňovaná po 250 mm). Hmotnosť nosníka je 21,33 kg/bm.

Podrobnosti k jednotlivým produktom nájdete stránke výrobcu www.pezinske-tehelne.sk

Ceny sú platné pre 18 a viac paliet tehál. Na menšie množstvá žiadajte nezävaznú cenovú ponuku.
POZOR - ceny sú nižšie ako ceny uvedené na webstránke Pezinských tehelní.

Ako nakúpiť u nás tehly?

Na našu adresu info@internetovestavebniny.sk zašlite nezáväznú požiadavku na spracovanie cenovej ponuky. V prípade ak neviete množstvá tehál - zabezpečíme Vám bezplatne výpočet spotreby materiálu. V prípade ak neviete, pre aký typ tehly sa máte rozhodnúť, zavolajte na tel. č.: 0903 722 831 - radi Vám poradíme.

Následne od nás dostanete cenovú ponuku. Pokiaľ budete súhlasiť s cenou tak e-mailom zašlete objednávku. Po obdržaní objednávky od nás obdržíte preddavkovú faktúru. Po uhradení tejto faktúry Vám tovar dovezieme na vašu stavbu, obvyklá doba je 7 dní.

 

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info