Komíny Schiedel

50 položiek

SCHIEDEL KERAMICKÉ KOMÍNOVÉ SYSTÉMY

 

Schiedel ABSOLUTSchiedel keramický systémABSOLUT - komínový systém pre moderné energeticky úsporné domy. Keramická profilovaná vložka a tvárnica s integrovanou tepelnou izoláciou. Vhodný pre odvádzanie spalín od spotrebičov na plynné, kvapalné a tuhé palivá.

Schiedel UNI ADVANCEDUNI ADVANCED - univerzálny komínový systém určený pre všetky druhy palív a spotrebiče. Trojnásobná garancia na 30 rokov - pri vyhorení sadzí, proti poškodeniu koróziou, proti vlhkosti.

Schiedel STABILSTABIL - cenovo výhodný trojvrstvový komínový systém vysokej kvality. Určený pre všetky typy spotrebičov, predovšetkým na tuhé palivá v suchej alebo mokrej prevádzke v podtlaku.

Schiedel MULTIMULTI - ventilačný komínový systém nadväzuje na systém Quadro s možnosťou pripojenia viacerých uzavretých plynových spotrebičov. Systém s novou generáciou šamotových vložiek.

Schiedel QUADROQUADRO - komínový systém Quadro je určený pre odvod spalín až od desiatich uzatvorených plynových spotrebičov, označovaných zjednodušene ako turbokotle.

 

SCHIEDEL NEREZOVÉ KOMÍNOVÉ SYSTÉMY

 

Schiedel ICSSchiedel nerezový systémICS - trojvrstvový komínový systém s hrúbkou izolácie 25 alebo 50 mm pre všetky typy palív a spotrebičov. Pre rodinné domy aj priemyselnú výstavbu.
pdf Montážny návod

Schiedel KERASTARKERASTAR - trojvrstvový komínový systém s vnútornou keramickou rúrou najvyššej kvality a s nerezovým opláštením. Izolačná vrstva je 60 mm hrubá, preto komín môže byť súčasťou interiéru.

Schiedel PRIMAPLUSPRIMAPLUS - univerzálny jednoplášťový nerezový komínový systém pre opravu komínov alebo pre konštrukcie dymovodov.
pdf Montážny návod

Schiedel PERMETERPERMETER - trojvrstvové komínové teleso. Pre všetky typy palív a spotrebičov. Ideálny pre architektonické doplnenie interiéru s možnosťou stavby priamo nad spotrebič.
pdf Montážny návod

 

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info