HELUZ tehly

214 položiek

Tehlový systém HELUZSYSTÉM HELUZ

spoločnosť HELUZ ponúka kompletný stavebný systém pre hrubú stavbu, jednotlivé výrobky sú vyrábané v jednej z najmodernejších tehelní v Európe. Okrem mimoriadne kvalitných tehál ktoré sa používajú aj pri výstavbe pasívnych domov Heluz ponúka nosné a nenosné preklady, stropy a komíny. Heluz taktiež zabezpečuje veľmi kvalitné služby od výpočtu materiálu počnúc po bezplatný dovoz na stavbu ako aj založenie prvého radu (za poplatok).

JARNÁ AKCIA HELUZ

Akcia Heluz

Nakúp tehly Heluz a získaj farebnú silikónovú omietku za 1€

Získanie akciovej výhody je podmienené odobratím aspoň 75 % množstva stavebného materiálu z výkazu výmer, ku ktorému bol vystavený zľavový kód. Pri objednaní tehál HELUZ FAMILY 2in1, HELUZ FAMILY, HELUZ PLUS v šírkach muriva 50, 44, 38 na stavbu vlastného rodinného domu. Zákazníci sa musia registrovať na www.heluz.sk/akcie do 31. 3. 2021. Objednávky je potrebné urobiť v rozmedzí 1. 2. – 30. 4. 2021 a materiál vyviezť do 30. 6. 2021. Úplné podmienky akcie nájdete tu: www.heluz.sk/akcie

 

AKO U NÁS NAKÚPIŤ TEHLY?

Na našu adresu info@internetovestavebniny.sk zašlite požiadavku na spracovanie cenovej ponuky. V prípade ak neviete množstvá tehál - zabezpečíme Vám bezplatne výpočet spotreby materiálu a zašleme Vám cenovú ponuku. V prípade ak neviete, pre aký typ tehly sa máte rozhodnúť, zavolajte na tel. č. 0903 722 831 - radi Vám poradíme.

Na základe mnohoročnej spolupráce so spoločnosťou Heluz je naša spoločnosť - PROFI one spol. s r.o. uvedená na oficiálnych stránkach spoločnosti Heluz.

Ceny uvedené v cenníku a v košíkoch platia pri objednávke minimálne 18 paliet výrobkov HELUZ.

LEPIDLO alebo PENA (podľa výberu) a ZAKLADACIA MALTA sú k tehlám Heluz ZDARMA.

 

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info