HELUZ tehly

214 položiek

Tehlový systém HELUZSYSTÉM HELUZ

spoločnosť HELUZ ponúka kompletný stavebný systém pre hrubú stavbu, jednotlivé výrobky sú vyrábané v jednej z najmodernejších tehelní v Európe. Okrem mimoriadne kvalitných tehál ktoré sa používajú aj pri výstavbe pasívnych domov Heluz ponúka nosné a nenosné preklady, stropy a komíny. Heluz taktiež zabezpečuje veľmi kvalitné služby od výpočtu materiálu počnúc po bezplatný dovoz na stavbu ako aj založenie prvého radu (za poplatok).

JARNÁ AKCIA HELUZ

Akcia HeluzZa každých odobraných ucelených 15 paliet obvodového muriva HELUZ FAMILY alebo HELUZ FAMILY 2in1, získate nárok na jeden nosný roletový a žalúziový preklad za výhodnú cenu 1 €. Akcia platí od 10. 2. do 31. 5. 2020.

Pre získanie tejto výhody sa musíte registrovať na www.heluz.sk/akcie do 15. 5. 2020.
Objednávky je potrebné učiniť v rozmedzí 10. 2. – 31. 5. 2020 a materiál vyviezť do 15. 6. 2020. Úplné podmienky akcie nájdete tu: www.heluz.sk/akcie/podmienky

AKO U NÁS NAKÚPIŤ TEHLY?

Na našu adresu info@internetovestavebniny.sk zašlite požiadavku na spracovanie cenovej ponuky. V prípade ak neviete množstvá tehál - zabezpečíme Vám bezplatne výpočet spotreby materiálu a zašleme Vám cenovú ponuku. V prípade ak neviete, pre aký typ tehly sa máte rozhodnúť, zavolajte na tel. č. 0903 722 831 - radi Vám poradíme.

Na základe mnohoročnej spolupráce so spoločnosťou Heluz je naša spoločnosť - PROFI one spol. s r.o. uvedená na oficiálnych stránkach spoločnosti Heluz.

Ceny uvedené v cenníku a v košíkoch platia pri objednávke minimálne 18 paliet výrobkov HELUZ.

LEPIDLO alebo PENA (podľa výberu) a ZAKLADACIA MALTA sú k tehlám Heluz ZDARMA.

 

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info