Schiedel ABSOLUT

8 položiek

Komínový systém ABSOLUT je určený pre odvod spalín od spotrebiča na všetky druhy palív.

Schiedel ABSOLUT je trojzložkový komínový systém s integrovanou tepelnou izoláciou v komínovej tvárnici a keramickou vnútornou vložkou, vhodný pre odvádzanie spalín od spotrebičov na plynné, kvapalné a tuhé palivá.

Vzhľadom k svojej konštrukcii a vlastnostiam je komínový systém ABSOLUT mimoriadne vhodný pre použitie aj v nízkoenergetických a pasívnych domoch.

  • Jednoduché pripojenie tepelných spotrebičov pomocou adaptéru a to vrátane nízkoteplotných a kondenzačných, atmosférických (typu B) aj uzavretých (typu C - turbo).
  • Využiteľný ako pre spotrebiče závislé na vzduchu v miestnosti, tak tiež pre nezávislé v energeticky úspornej protiprúdovej prevádzke.
  • Maximálna nezávislosť logickou kombináciou s druhým prieduchom pre spotrebiče na tuhé palivá. Pri použití priemeru 18 alebo 20 cm možno vyberať z väčšiny možných spotrebičov na tuhé palivo a to okamžite po dokončení stavby alebo kedykoľvek neskôr v priebehu užívania objektu.
  • Vzduchospalinový systém (LAS) aj pre spotrebiče na tuhé palivá. Jednoduché pripojenie pomocou adaptéru.
  • Integrovanou tepelnou izoláciou je opatrený nielen každý komínový prieduch, ale aj viacúčelová šachta. Účinok tepelnej izolácie sa priaznivo prejaví nielen pri klasickej, ale predovšetkým pri LAS prevádzke alebo pri použití šachty pre vetranie alebo prívod vzduchu do kotolne.

Pdf Informačný list

 

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info