Overte si nás

Weblogo

Orgán dozoru:

Slovenská obchodná inšpekcia (SOI)
Inšpektorát SOI pre Bratislavský kraj
Prievozská 32, P.O. Box 5,820 07 Bratislava 27
odbor technickej kontroly výrobkov a ochrany spotrebiteľa
tel. č.: 02/ 58272 172-3; 02/58272 104
fax č.: 02/ 58272 170
e-mail: lubica.petiova@soi.skanna.dubekova@soi.sk, ba@soi.sk

 

Naše certifikáty: 

Bisnode certifikát Pricemania certifikát  

Na základe viacročných dobrých obchodných skúseností nás naši obchodní partneri uvádzajú ako svojich predajcov na ich firemných stránkach, ktoré si môžete prezrieť tu:

 

 

Pri objednávkach uskutočnených prostredníctvom internetu nám naši zákazníci posielajú na účet desiatky tisíc EUR, čo už je naozaj iná suma ako keď si niekto prostredníctvom internetu objedná žehličku za 30 EUR. Myslíme,  že si to vyžaduje istú dávku dôvery, zvlášť u tých klientov, ktorý neboli v našej kamennej predajni a teda nemali s nami osobný kontakt. Aj keď sme v súčasnosti jedným z najväčších predajcov stavebného materiálu prostredníctvom internetu so stovkami spokojných zákazníkov za viac ako 4 roky pôsobenia našej spoločnosti, zákazníci sa nás niekedy pýtajú, aké majú záruky, že im tovar po zaplatení naozaj príde. Preto odporúčame, aby si zákazníci overili telefonicky našu spoločnosť priamo u našich najväčších dodávateľov stavebného materiálu. Niektoré vybrané kontakty s odkazmi na stránky  výrobcov uvádzame tu:

 

HELUZ, Ing. Martina Hacajová, kontaktné údaje

YTONG, Ing. Marek Havier, kontaktné údaje

PORFIX, Ing. Janka Strúčková, kontaktné údaje

Pezinské tehelne, p. Peter Szabo, kontaktné údaje

Isover, Ing. Branislav Paulovič, kontaktné údaje

AUSTROTHERM, p. Patrícia Slezková, kontaktné údaje

HASIT, p. Dušan Terek, kontaktné údaje

Cemix, Bc. Peter Morvai, kontaktné údaje

Bramac, Ján Latinák, kontaktné údaje

 

Taktiež je možné úhradu za tovar realizovať u notára  prostredníctvom tzv. notárskej úschovy, pri tejto službe je potrebné však uhradiť notárovi poplatok za túto službu.

Ešte by sme si dovolili uviesť dôvod, prečo za tovar vyžadujeme platbu vopred. Prepravu tovaru zabezpečuje väčšinou výrobca tovaru a to najmä externými prepravcami. Z tohto dôvodu majú vodiči udelený zákaz prijímať platby za tovar a teda platba formou dobierky nie je možná (okrem dodávateľa izolácií KNAUF, ktorý túto službu umožňuje).

 

Hlavnými našimi cieľmi sú:

Úspora nákladov stavebníkom - zákazníkom vieme odporučiť aký materiál je pre ich potreby najvýhodnejší a ktorý výrobca ponúka v danom momente cenovo výhodný materiál

Úspora času stavebníkom – zákazník vie všetko vybaviť „spoza stola“. Na základe telefonátu alebo e-mailu poskytneme bezplatné poradenstvo a zabezpečíme dopravu materiálu priamo na stavenisko.

Dúfame, že s našimi službami budete spokojní a opäť využijete naše ponúkané služby. Prajeme Vám príjemné nakupovanie.

 

 

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info