Dopravné a dodacie podmienky

Kombinovaná doprava

Kombinovaná doprava

Kombinácia nižšie uvedených dopráv v prípade, že objednávka obsahuje materiál od rôznych výrobcov. Ceny jednotlivých dopráv budú spočítané a vyčíslené v zálohovej faktúre.

HELUZ doprava

HELUZ doprava

Dovoz tehál v množstve 18 paliet a viac na celom území Slovenska je zadarmo. Pri menšom počte paliet sa platí jednorázový príplatok 26 €. Tieto ceny sú za dopravu automobilom bez hydraulickej ruky - to znamená, že na vyloženie kamiónu si musíte zaobstarať mechanizmus na jeho vyloženie. Túto službu vieme zabezpečiť aj my dopravou automobilom s hydraulickou rukou, ktorý Vám tehly privezie a vyloží. Príplatok za túto službu je 135 € za každý kamión (do kamióna sa zmestí 18-20 paliet).
Doprava komínov Heluz spolu s tehlami je na celom území Slovenska zadarmo, doprava bez tehál je za poplatok 25 €. Dodacia lehota tehál a komína s tehlami je 3 - 14 pracovných dní. Samostatného komína do 30 prac. dní.
Doprava stropného systému MIAKO s tehlami Heluz je zadarmo. Doprava samostatného stropu Heluz je spoplatnená 25 €.

Pezinské tehelne

Pezinské tehelne

Dovoz tehál v množstve 18 paliet a viac do vzdialenosti 200 km od výrobného závodu v Pezinku je zadarmo. Za každý kilometer nad 200 km sa účtuje suma 1,20 € za kilometer (jednosmerne). Dodacia lehota je 3 - 14 pracovných dní.

POROTHERM doprava

POROTHERM doprava

Dovoz tehál v množstve 18 paliet a viac na celom území Slovenska je zadarmo. Pri menšom počte paliet sa vypočíta cena dopravy individuálne. Tieto ceny sú za dopravu automobilom bez hydraulickej ruky - to znamená, že na vyloženie kamiónu si musíte zaobstarať mechanizmus na jeho vyloženie. Príplatok za vyloženie hydraulickou rukou je 4,44 € s DPH za paletu. Tehly sú dodávané na vratných paletách.

PORFIX doprava

PORFIX doprava

Doprava uceleného kamiónu je zadarmo, za posledný nevyťažený kamión je účtovaný poplatok 20,00 € s DPH. Do kamiónu sa zmestí 23 paliet tvárnic pevnostnej triedy P2-440 alebo 22 paliet tvárnic pevnostnej triedy P2-500. Pri aute s HR sa do kamiónu zmestí cca 21 paliet tvárnic pevnostnej triedy P2-440 alebo 20 paliet tvárnic pevnostnej triedy P2-500.

Objednávky je možné realizovať iba na ucelené palety. Palety Porfix sa nezálohujú. K dodávke tvárnic Porfix je možné si objednať aj vykládku hydraulickou rukou. Vykládka materiálu z vozidla s hydraulickou rukou pre miesto vykládky vzdialené do 200 km od Zem. Kostolian je účtovaná 6,00 €/pal s DPH a za každých začatých 50 km je príplatok 1,20 €/pal s DPH. Prekládka palety vlek - auto je účtovaná 4,74 €/pal s DPH. Dodacia lehota je 3 - 14 pracovných dní.

YTONG doprava

YTONG doprava

Doprava uceleného kamiónu bez hydraulickej ruky je zadarmo a za posledný nevyťažený kamión je účtovaný poplatok 16 € s DPH. Tvárnice Ytong sú predávané len na ucelené palety (neplatí pri prekladoch a stropnom systéme). Auto s hydraulickou rukou odvezie max. 27 paliet. Auto bez HR odvezie 24 ton čo je 30 paliet Lambdy P2-350 alebo 26 paliet tvárnic P2-500.
Vykládka materiálu z vozidla s hydraulickou rukou je spoplatnená 120 € s DPH/kamion do okresov BB, BS, BN, BA, BY, CA, DK, DT, DS, GA, HC, IL, KA, KM, LM, LV, MA, MT, MY, NR, NM, NO, PB, PE, PK, PN, PD, PU, RK, SC, SE, SI, SA, TO, TN, TR, TS, TT, ZM, ZV, ZC, ZH, ZA. V ostatných okresoch je cena 205 € s DPH/kamion.
Tvárnice sú balené na vratných paletách, ktoré sú zálohované: Palety Ytong 1000x750, 1200x750mm 5,40 € s DPH/ks, Europaleta 12,12 € s DPH/ks. Dodacia lehota je 3 - 14 pracovných dní.

Výrobky Ytong nemáme skladom a z tohto dôvodu je minimálne dodacie množstvo celý kamión.

KNAUF doprava

KNAUF doprava

Minimálna hodnota objednávky je 250 € s DPH. Pri objednávke nad 400 € s DPH je doprava na celom území Slovenska zadarmo. Pri objednávke izolácií od 250 do 400 € s DPH je cena dopravy 22 € vrátane DPH. Táto cena platí aj pre osobný odber z nášho skladu. Pri objednaní izolácií od výrobcu KNAUF je možnosť platby pri doručení tovaru. Dodacia lehota je 3 - 14 pracovných dní.

Platí aj pre izolácie Rotaflex.

ISOVER doprava

ISOVER doprava

Izolácie a fólie - Minimálna hodnota objednávky s dopravou je 450 € s DPH. Cena dopravy pri hodnote objednávky od 450 do 700 € je 36 €, pri hodnote objednávky nad 700 € je doprava zdarma. Menšie objednávky (minimálne za 100 €) iba s osobným odberom v Trnave.

Dodacia lehota je 3 - 14 pracovných dní. Dodanie Styroduru CN na otázku.

STYRCON

STYRCON

Doprava pre Západoslovenský a Stredoslovenský kraj:

Auto bez HR do 3,5 t: 0,7 €/km obojsmerne z Jelenca (pri Nitre)
Kamión bez HR do 22 t: 1,2 €/km obojsmerne z Jelenca (pri Nitre)

Doprava pre Východoslovenský kraj podľa osobitnej kalkulácie.

Sadrokartóny

Sadrokartóny

Minimálna hodnota objednávky je 200 €. Pri sume objednávky od 200-500 € je možný len osobný odber tovaru v niektorom z uvedených skladov na tejto mapke.
Pri sume od 500-1000 € je cena dopravy na základe individuálnej kalkulácie, ktorú Vám zašleme e-mailom.
Pri objednávkach sadrokartónov a príslušenstva sadrokartónov nad 1000 € je doprava zdarma kamkoľvek na Slovensku.

FAKRO doprava

FAKRO doprava

Cena dopravy je 12 € s DPH v rámci celého Slovenska. Osobný odber po dohode z partnerského skladu v Bratislave je zadarmo.
Dodací termín štandardných strešných okien je do 5 pracovných dní.
Dodací termín štandardných podkrovných schodov je 3 až 8 pracovných dní.
Dodací termín svetlovodov a slnečných kolektorov je 7 až 14 dní.

VELUX doprava

VELUX doprava

Doprava strešných okien VELUX je poskytovaná v súčasnej dobe ZADARMO na celom území SR.

Dodací termín výrobkov VELUX je 3 - 14 pracovných dní v závislosti od jednotlivého výrobku.

Poplatky za vrátenie tovaru: okná 21,60 €/ks, lemovanie 14,40 €/ks, doplnky 9,60 €/ks (ceny s DPH).

Zatepľovacie systémy

Zatepľovacie systémy

Pri dodávke zatepľovacieho systému na celý dom je doprava na celom území Slovenska zadarmo, pri menších množstvách cena dopravy na základe individuálnej kalkulácie.

Dodacia lehota je 3 - 14 pracovných dní.

Fasádne omietky

Fasádne omietky

BAUMIT - Doprava omietkových zmesí na celý dom je zadarmo na celom území SR.

CEMIX - Doprava omietkových zmesí na celý dom je zadarmo na celom území SR. Materiál Cemix v množstve 10 vedier a viac sa dodáva na paletách, ktoré sú účtované sumou 12 €/ks, pričom na jednu paletu sa zmestí 24 vedier.

WEBER - Doprava zadarmo pri objednávke min. 14 vedier. Menšie množstvá cena dopravy dohodou.

Dodacia lehota je 2 - 5 pracovných dní.

BAUTEKO doprava

BAUTEKO doprava

Minimálna hodnota objednávky výrobkov BAUTEKO je 100 € s DPH. Doprava zdarma pre objednávky nad 300 € s DPH. Inak je cena dopravy 19 € s DPH.

SCHIEDEL doprava

SCHIEDEL doprava

Komíny Schiedel je možné vyzdvihnúť osobne na odberných miestach uvedených na tejto mapke.

Cena dopravy je 1 €/km obojsmerne z najbližšieho odberného miesta.

Termín dodania je do 10 pracovných dní.

BRAMAC doprava

BRAMAC doprava

Doprava strešnej krytiny a strešných doplnkov je zadarmo na celom území SR v prípade ak cena objednávky je viac ako 1800 € s DPH, inak je cena dopravy 50 € s DPH. Vykládka tovaru je možná pre množstvo min. 6 ucelených paliet a je účtovaná sumou 6 €/paleta. Dodací termín je 3-5 pracovných dní.

TERRAN (Mediterran)

TERRAN (Mediterran)

Dovoz strešnej krytiny TERRAN (Mediterran) je na celom území Slovenska zadarmo. Doprava zadarmo je automobilom bez hydraulickej ruky - to znamená, že na vyloženie kamiónu si musíte zaobstarať mechanizmus na jeho vyloženie. Túto službu vieme zabezpečiť aj my dopravou automobilom s hydraulickou rukou, ktorý Vám materiál privezie a vyloží. Príplatok za túto službu je 5,16 € s DPH za paletu. Dodacia lehota je do 10 pracovných dní.

TONDACH

TONDACH

Cena dopravy strešnej krytiny Tondach sa určuje podľa osobitnej kalkulácie.

Možnosť osobného odberu tovaru a vrátenia paliet v týchto mestách: BA, KE, LM, LC, MT, MI, NR, NZ, PP, PO, PD, TN, TT, ZA.

MASLEN

MASLEN

Doprava materiálu nad 1500 € s DPH je zadarmo.

Na menšie objednávky sa cena dopravy vypočítava individuálne.

Dodacia doba je 7 - 10 dní.

OSB dosky

OSB dosky

Doprava väčších množstiev (minimálne 10 ks) podľa individuálnej kalkulácie na vyžiadanie. V rámci Bratislavy je cena dopravy 18 €. Podmienkou dopravy je prístup po spevnenej komunikácii a vykládka automobilu na vodorovnej ploche (OSB dosky sa šmýkajú).

Pre menšie množstvá OSB dosiek je možný osobný odber v skladoch v nasledovných mestách: BA, KE, KN, LC, MT, NM, PD, PP, PU, RK, SN, ZA. Cena dopravy zo skladov v tabuľke.

Vzdialenosť Cena s DPH
do 5km 9 €
do 10km 13 €
do 20km 24 €
do 30km 33 €
do 30km pri nákupe nad 500€ 2 €
nad 30km sadzba za 1km 1,20 €

MFP dosky

MFP dosky

Dopravné podmienky zo skladu v Bratislave: odber nad 10 ks do 1 palety dosák v Bratislave - 10 € s DPH, do vzdialenosti 80 km od Bratislavy - 14,40 € s DPH, odber celej palety a viac do 30 km od Bratislavy zadarmo, do 80 km -12 € s DPH. Väčšie vzdialenosti podľa kalkulácie.

Hydroizolácie

Hydroizolácie

Asfaltové pásy - Minimálna hodnota objednávky asfaltových pásov je 250 € s DPH. Cena dopravy je 12 € s DPH na celom Slovensku. Osobný odber možný v skladoch v Bratislave, Šuranoch, Martine a Lučenci je zdarma.

Tekutá guma Alfema - Pri objednávke akéhokoľvek množstva materiálu cena dopravy 13 €.

Doprava ostatných materiálov

Doprava ostatných materiálov

Doprava ostatných materiálov - cena dopravy sa tvorí individuálne podľa vzdialenosti stavby od expedičných miest. Dopravu zabezpečujeme pri objednávkach nad 500 €. Pri objednávkach pod 500 € je potrebné materiál vyzdvihnúť osobne v našich expedičných miestach.

PRESPOR dopravné podmienky

PRESPOR dopravné podmienky

Cena dopravy sa vyráta osobitne pre každú zákazku zvlášť. Možný osobný odber v Bratislave a Banskej Bystrici.

Doprava kotlov

Doprava kotlov

Cena dopravy kotlov sa ráta individuálne podľa miesta dodania.

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info