FAKRO podkrovné schody

143 položiek

Podkrovné schody FAKRO umožňujú jednoduchý a bezpečný výstup do neobývaného podkrovia bez nutnosti zaobstarania nákladných a veľa priestoru zaberajúcich pevných schodov. Spĺňajú všetky technické požiadavky a bezpečnostné normy a tak zaisťujú úplné pohodlie používania.

Úspora miesta
Podkrovné schody FAKRO pri skladaní a rozkladaní rebríka nepotrebujú veľa priestoru a po zložení sa "schovajú" v strope. Tým sa šetrí miesto v miestnosti, v ktorej boli schody namontované.

Jednoduchá montáž
Systém montáže umožňuje jednoduchú montáž schodov dvomi osobami a prispôsobenie dĺžky rebríka výške miestnosti. Schody sú zákazníkom dodávané zmontované a nevyžadujú prípravy pred montážou.

Pohodlná manipulácia
Konštrukcia mechanizmu odľahčujúceho poklop schodov (pri niektorých typoch aj rebrík) zjednodušuje manipuláciu so schodmi. K podkrovným schodom sa dodáva aj teleskopická tyč pre pohodlné rozloženie a zloženie schodov.

Príslušenstvo
Pre zvýšenie pohodlia používania a na zrýchlenie montáže je pre segmentové schody FAKRO dostupné aj doplnkové príslušenstvo.

Výber podkrovných schodov
Firma FAKRO má vo svojej ponuke rôzne typy podkrovných schodov, ktoré uspokoja individuálne požiadavky zákazníkov. Všetky typy skladacích schodov FAKRO zaisťujú tesnosť a tepelnú izoláciu a spĺňajú normu EN 14975.

 

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info