PORFIX – pórobetónové tvárnice

89 položiek

Porfix

Pri výbere muriva  Vám odporúčame prečítať si nasledovný článok:

Porovnanie cien muriva - Ing. Roman Hubač, Internetové stavebniny

 

PORFIX je komplexný stavebný systém, ktorý zahŕňa tvárnice v troch pevnostno - objemových triedach, priečkovky, U-profily, nosné a samonosné preklady, stropný systém a lepidlo. Variabilná skladba týchto prvkov sa dokáže prispôsobiť aj tým najneobvyklejším požiadavkám a konštrukčným detailom. Ak pri stavbe využijete ucelený systém PORFIX, zabránite vzniku problémov, ktoré sa objavujú pri kombinácii rôznych materiálov. PORFIX predstavuje vyvážený produkt za rozumnú cenu, ktorý vyhovuje celému radu vašich rozhodovacích kritérií.

Neviete koľko materiálu Porfix potrebujete? Vypočítajte si množstvo jednoducho sami online alebo to nechajte na odborníkov z Porfixu. Výpočet nám potom pošlite a my vám vypracujeme cenovú ponuku.

výpočet materiálu porfix

 

Nižšie uvedené ceny platia pri odbere jeden kamión (cca 19 paliet) a viac. Pri odbere menšieho množstva si vyžiadajte cenovú ponuku. Minimálne množstvo objednávky je 12 paliet tvárnic.

 

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info