VELUX GGU INTEGRA 006621 FK08 66x140

VELUX GGU INTEGRA 006621 FK08 66x140

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Biele bezúdržbové diaľkovo ovládané strešné okno, oplechovanie - hliník, bezpečné nízkoenergetické trojsklo. Ovládanie rukoväťou v hornej časti krídla okna, integrovaná ventilácia, filter proti prachu a hmyzu, systém izolácie VELUX ThermoTechnology™, špeciálne tesnenie, bezpečnostné sklo, samočistiaca vrstva, vrstva proti roseniu vonkajšieho skla, bezúdržbové prevedenie, dažďový senzor, diaľkový ovládač, predvolené programy, elektrický pohon. Rozmer 66x140 cm.

963,01 € s DPH

1219 € s DPH Zľava 21%

Dostupnosť: Skladom u dodávateľa

Výrobca: Velux

Termín dodania do 10 pracovných dní

Jeho súčasťou je úplne nový inteligentný dotykový ovládač, pomocou ktorého môžete ovládať ako okno, tak i jeho príslušenstvo – rolety a žalúzie – nech ste kdekoľvek v dome. Dažďový senzor zaistí automatické zatvorenie okna v prípade dažďa. Diaľkovo ovládané strešné okno s elektrickým pohonom je riešením pre maximálne pohodlie či pre okná umiestnené mimo dosahu. Bezúdržbové strešné okno je ideálne do kúpelní a kuchýň, ale i tam, kde požadujete biely vzhľad. Jadro z tepelne upraveného dreva kryje vodotesná polyuretánová vrstva. Drevené jadro zaručuje vynikajúce izolačné vlastnosti a polyuretánová vrstva dlhodobú trvanlivosť bez nutnosti čistenia alebo natierania.

Pre dokonalú montáž strešného okna a jeho vodotesné napojenie na strešný plášť je potrebné tesniace lemovanie, ktoré nie je súčasťou strešného okna!!!

 

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info