Baumit MosaikTop akrylátová omietka 25kg

Baumit MosaikTop akrylátová omietka 25kg

Hodnotenie produktu: 4.89/5 (28x)

Vaše hodnotenie:

Pastézna tenkovrstvová prefarbená omietka z pestrých kamienkov na báze akrylátovej disperzie. Vodoodpudivá tenkovrstvová omietka pre sýte farebné odtiene, odolná voči nepriaznivým klimatickým podmienkam, ľahko spracovateľná, dodávaná v škrabanej štruktúre. Cena je za 25 kg vedro.

51,84 € s DPH

72 € s DPH Zľava 28%

Dostupnosť: Skladom u dodávateľa

Výrobca: BAUMIT

Použitie:
Konečná povrchová úprava fasád na podklad ako sú: minerálne omietky a stierky, hladký betón, organické (disperzné) stierky a omietky, ako aj povrchová úprava na prestierkovaný izolant na báze EPS-F, StarTherm, XPS a EPS Perimeter, a to najmä v oblasti soklov. Vhodná aj do interiéru v namáhaných oblastiach ako sú napríklad schodiská.

Upozornenie: Nie je vhodná ako povrchová úprava tepelnoizolačného systému Baumit open a systémov Baumit Star a Baumit Pro s minerálnym izolantom.

Veľkosť zrna: 2 mm
Spotreba: cca 5,5 kg/m2
Výdatnosť: cca 4,5 m2/vedro

Pdf Technický list

 vzorkovnica mosaik top

Pre odtiene označené * (MosaikTop 311, 314, 317, 323, 330, 331, 332) je potrebné použiť ako základný náter pred nanášaním omietky MosaikTop fasádnu farbu Baumit GranoporColor vo farebnom odtieni s číslom podľa vzorkovnice Baumit Life, ktoré je uvedené červenou farbou pri príslušnom odtieni MosaikTop vo vzorkovnici.
Odtiene MosaikTop, označené • sú ako celoplošná povrchová úprava tepelnoizolačných systémov nevhodné.

 

Nový komentár

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info