VELUX GGU 0066 FK06 66x118

VELUX GGU 0066 FK06 66x118

Hodnotenie produktu: 4/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

Biele bezúdržbové kyvné strešné okno, oplechovanie - hliník, bezpečné nízkoenergetické trojsklo, ovládanie rukoväťou v hornej časti krídla okna, integrovaná ventilácia, filter proti prachu a hmyzu, systém izolácie VELUX Thermotechnology™, špeciálne tesnenie, bezpečnostné sklo, samočistiaca vrstva, vrstva proti roseniu vonkajšieho skla, bezúdržbové prevedenie. Rozmer 66x118 cm.

  • Cena: 542,02 € s DPH
  • Pred zľavou: 661 €
  • Zľava: 18%

HomeCredit - splátková kalkulačka

Dostupnosť: Skladom u dodávateľa

Výrobca: Velux

Termín dodania do 3 pracovných dní

Nové bezúdržbové strešné okno s horným ovládaním je ideálne do kúpelní a kuchýň, ale i tam, kde požadujete biely vzhľad. Jadro z tepelne upraveného dreva kryje vodotesná polyuretánová vrstva. Drevené jadro zaručuje vynikajúce izolačné vlastnosti a polyuretánová vrstva dlhodobú trvanlivosť bez nutnosti čistenia alebo natierania. Horná rukoväť je vybavená integrovanou ventiláciou. Okno je možné inštalovať prakticky do akejkoľvek výšky. Vďaka novému systému izolácie VELUX ThermoTechnology™ a špeciálnemu tesneniu a bezpečnému nízkoenergetickému trojsklu má okno vynikajúce izolačné vlastnosti.

Pre dokonalú montáž strešného okna a jeho vodotesné napojenie na strešný plášť je potrebné tesniace lemovanie, ktoré nie je súčasťou strešného okna!!!

 

 

Zdravim, chcem sa opytat ci mate prevede...

Zdravim, chcem sa opytat ci mate prevedenie tohto okna aj s dolnym ovladanim? Vdaka
Odpoveď 04.12.2015 13:52:35

Re: Zdravim, chcem sa opytat ci mate prevede...

Dobrý deň. Tento typ okna sa nevyrába so spodnou klučkou. Možnou alternatívou je okno typu GPU. Ponuku všetkých okien Velux nájdete v Konfigurátore na stránke www.evelux.sk a môžete si ich objednať aj u nás.
Odpoveď 04.12.2015 14:16:45

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info