Velux DFD FK06 - kombinovaná roleta

Velux DFD FK06 - kombinovaná roleta

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Zatemňujúca roleta a doplnková plisovaná roleta v jednom na manuálne ovládanie. Je k dispozícii vo všetkých farbách zatemňujúcej rolety s bielou plisovanou roletou. Strieborné alebo biele lišty. Pre strešné okná novej generácie (od r. 2014) Velux FK06 66x118 cm.

103,20 € s DPH

120 € s DPH Zľava 14%

Dostupnosť: Na dotaz

Výrobca: Velux

Termín dodania do 20 pracovných dní

Pre staršie generácie okien (pred r. 2014) napíšte ich označenie do poznámky. To nájdete na štítku hornej časti rámu okna po otvorení.

Farby a vzory z kolekcie Štandard a Premium

DKL farby

Colour by You

Kolekcia VELUX Colour by You vám umožňuje prispôsobiť zatemňujúcu roletu s viac ako 1800 farbami. Zlaďte farbu rolety s vaším závesom, kobercom alebo pohovkou – voľba je len na vás. Vyberte si farbu zo vzorkovníka Colour by You.

Kolekcia na dobrú noc

Nočná obloha (4665), Teplovzdušné balóny (4666), Papierové draky (4667), Vesmír (4653), Pretekárske autá (4654), Cesty (4655), Ružové hviezdy (4659), Modrá obloha (4660), Zelené hviezdy (4661) - vzory sa nachádzajú v galérií nižšie.

Skutočné farby na tkaninách sa môžu trochu líšiť od obrázkov v katalógu. Obrázky slúžia len ako ukážka. Rolety môžu vyzerať inak, pretože sa každý motív upravuje podľa konkrétnej veľkosti okna.

  • Dve rolety v jednom balení za zvýhodnenú cenu
  • Jednoduchá a rýchla montáž vďaka unikátnemu systému Pick&Click
  • Každá z roliet sa ovláda samostatne a dá sa nastaviť na okne v ľubovoľnej pozícii
  • Nový tenký dizajn vodiacich líšt a horné krycie lišty

 

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info